Seriál běhů BP JUNIOR CUP 2018 odstartoval 1. závodem v Senohrabech

Pondělí, Duben 23, 2018

Vážení sportovní přátelé, kamarádi,

 

v příloze si dovoluji připojit výsledky 1. závodu seriálu BP JUNIOR CUP, který odstartoval 19.4.2018 během " Jarní běh U Kanálu" v Senohrabech.

 

Předně bych chtěl poděkovat pořadatelům ze Sokola Senohraby za přípravu a realizaci závodu a souhlas se zařazením do našeho BP JUNIOR CUP 2018.

 

Dále si poděkování a úctu zaslouží všichni, co běželi a Ti, co je na akci doprovodili ( rodiče, trenéři ). V 5 kategoriích vypsaných do BP JUNIOR CUPu se 1. závodu zúčastnilo celkem 134 dětí od 6 do 15 let a do soutěže družstev jsme započítali 5 družstev, které se závodu zúčastnili v hojném počtu.

Jedná se o družstva :  TJ Spartak Vlašim - oddíl atletiky

                                             TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - oddíl atletiky

                                             TJ Sokol Senohraby

                                             Atletika Benešov

                                             BB Racing

Především nás potěšila početná účast cyklistů BB Racing, kteří podpořili naší myšlenku, že seriál  není jen pro atlety a běžce, ale především pro všechny mladé sportovce ! Vždyť všestranný rozvoj mládeže je základem pro její zdravý sportovní vývoj.

Věříme, že dalších závodů se zúčastní mládež dalších sportovních odvětví z našeho regionu. Především hokejisté, fotbalisté a další by mohli porovnat svou výkonnost s ostatními v nadcházejících  závodech 1.5. Karlovský Kopcovák v Benešově ( propozice v příloze) a 12.5. v závodě " Zručský májový běh" ( rozpis  závodu v příloze).

Soutěž družstev je stále otevřená dalším týmům !!  Nejlepší budou pak na závěr sezony vyhodnoceni a odměněni na slavnostním Atletickém večeru !

 

Sportovcům a trenérům přejeme krásné jaro, které bude plné zdraví a pohybu a na závodech se těšíme na setkání s Vámi.

 

S úctou,

 

Zdeněk Rada

za org. seriálu

602347224

 

Výsledky běhu U Kanálu v PDF

Plakát Zručský májový běh v PDF

Karlovský kopcovák propozice v PDF