Od května tréninky i ve středu s Vandou Kadeřábkovou - Březinovou

Pondělí, Duben 13, 2015

Spolupráci pořadatelé BBF navázali také s trenérkou a propagátorkou běhání Vandou Kadeřábkovou - Březinovou. Vanda byla po několik let jednou z trenérů pražského PIM klubu (dnes Run Czech), pravidelně vedla jednu z jeho skupin na pražském Vítkově. Je trenérkou atletiky 2.tridy u ČAS. Můžete ji znát nejen jako aktivní běžkyni na všech tratích od sprintu po maraton, ale i jako autorku mnoha článků z časopisu Run i z běžeckých serverů.  

Středeční tréninky budou zaměřené vice na běžeckou techniku a speciální běžecká a odrazová cvičení, a v neposlední řadě i důležitá kompenzační cvičení. V těchto typech tréninku obvykle nepoběžíme nijak daleko ani příliš rychle, mohou zde proto běžet společně běžci i běžkyně pomalejší i rychlíci, začátečníci i pokročilejší. Nikomu neutečemeJ

Středeční tréninky by měly začátek na stejném místě a ve stejnou dobu – tedy Konopiště (vstup za bránou u silnice na Prahu a Č.Budějovice), 19 hod.POZOR – pouze 13.5. trénink nebude. Trenérka bude na závodech v Německu.  Věříme, že nová trenérská posila velmi dobře doplní tým běžců, kteří vedou zájemce o běhání.