BP JUNIOR CUP 2018 - pořadí jednotlivců a družstev po 4. závodě

Úterý, Červenec 10, 2018

Vážení sportovci, kamarádi,

 

dovoluji si Vás informovat o průběžném pořadí seriálu běhů pro mládež BP JUNIOR CUP 2018. V příloze  přikládám stav soutěže jednotlivců a družstev po 4. závodě, kterým byla 10.6.2018 Konopišťská 10. Výsledky tohoto závodu včetně fotogalerie naleznete zde na www.benesov-beh.cz.

 

Konopišťská 10 se vydařila. Téměř 250 závodníků v mládežnických kategorií  a k tomu jejich kvalitní běžecké výkony to potvrzují.

 

5. závodem BP JUNIOR CUP 2018 bude 23.9.2018 Benešovský Běžecký Festival ( BBF), kde se body do seriálu budou počítat pouze v soutěži jednotlivců, neboť při BBF jsou již tradičně vypsány soutěže škol. Propozice pro soutěž škol Vám zašleme v průběhu prázdnin , nicméně zveme všechny skvělé bojovníky ze Senohrab, Zruče nad Sázavou, Vlašimi, Benešova, Čerčan, Újezda nad Lesy i odjinud, aby se přihlásili za svou školu a vytvořili benešovským školám zdatnou konkurenci. Dle dosavadních výsledků je zřejmé, že by se to mohlo podařit !

V Benešově se boduje do seriálu BP JUNIOR CUP 1.-40. místo 40-1 bod.

 

Děkujeme všem závodníků, jejich rodičům a trenérům za účast v závodech, přejeme všem fajn prázdniny - užívejte aktivně léto a v 23. září při BBF 2018 na viděnou.

 

Výsledky družstev po 4. závodě

Výsledky jednotlivců po 4. závodě

 

Zdeněk Rada

za org. tým BP